Zabezpečení notebooků, počítačů a přenosných disků

   Používáte svůj notebook na služebních cestách a bojíte se odcizení? Obsahuje Váš počítač data, která by neměla být dostupná komukoli, kdo se dostane k Vašemu počítači? Chcete chránit své soukromí?
... ať jsou Vaše důvody jakékoliv, Váš notebook nebo přenosný disk zabezpečíme!

   Ochrana dat je jedním ze základních požadavků zejména pro mobilní zařízení. Dostupných řešení je mnoho, ovšem pouze prověřené algoritmy Vám zaručí skutečnou neprolomitelnost a ochranu uložených dat. Mnohé nástoje implementované přímo do operačního systému podléhají nejrůznějším nařízením, ať vládním nebo korporátním, což v důsledku znamená pouze to, že vždy je v takových nástrojích implementován backdoor pro osobu oprávněnější než jste Vy.

Myslíte si, že jsou data dostatečně chráněna, když máte nastaveno heslo pro přihlášení? Nejsou!
Používáte EFS nebo BitLocker? Agenti obnovení pracují proti Vám!

Požadujete neprolomitelné zabezpečení? Obraťte se na nás!

   Vaše zařízení zabezpečíme takovými mechanismy, které žádná zadní vrátka implementována nemají a které jsou skutečnou zárukou neodcizitelnosti cenných dat. Naše řešení jsou vhodná pro libovolná přenosná zařízení, notebooky a počítače se systémem Windows, pro optimální výkon doporučujeme dvoujádrové procesory, na kterých nepocítíte žádný pokles výkonu.
IT works ...

Počítače fungují bez chyb, ztráty dat nebo zbytečných odstávek. Informační technologie jsou spolehlivé, stabilní i flexibilní. Náklady na správu IT jsou optimalizované.